Польський букмекер STS спонсорує Izako Boars

Одна з найвідоміших букмекерських контор Польщі STS спонсорує команду з кіберспорту – Izako Boars.

На даний момент в команді Izako Boars є склад з дисципліни CS: GO!

Представник STSLukasz Swierk розповів чому вони вирішили спонсорувати команду: «Це ще одна віха в нашій довгостроковій стратегії розвитку. У 2014 році ми вирішили розширити наші послуги в кіберспорті. Потім ми почали працювати над виділеної частиною сайту, унікальним календарем подій, і ми почали наймати людей зі світу eSports, які дозволили нам краще зрозуміти цю динаміку і захоплюючі співтовариства всередині неї.

«Природно, ми стали лідером з найширшим охопленням аудиторії в Польщі, стріми без затримок, з фокусом на каналах комунікації в eSports. Зараз саме час перейти до традиційного спонсорування спорту – спонсорувати команду ».

Чому STS уклали партнерство з Izako Boars, Swierk зазначив: «Izako Boars – досить молода організація, але вони дуже відома команда в Польщі. Ми помітили їх здатність поєднувати значні результати з величезним медіа-потенціалом ».

У глобальному масштабі, і, частково, завдяки бренду, Team Kinguin, ймовірно, найвідоміша польська команда eSports.

Swierk також зазначив, що кіберспорт став ключовою нішею для STS. Він заявив: «У порівнянні з 2014 р по 2016 року ми спостерігали зростання ставок на 313% на ринках eSports. Це виглядає багатообіцяючим, і наша мета – стати букмекером «першого вибору» для всіх в Польщі, хто зацікавлений робити ставки в eSports.

Це, звичайно, далеко від першої позиції в спонсорській підтримци команди. Ми бачили велике спонсорство від Betway для NiP, спонсорство від GG Bet, включаючи Na’Vi, Alliance, Fnatic і багато іншого. Це, проте, перший крок для STS в спонсорській підтримці. Наш букмекерський бренд добре відомий в Польщі, він має як онлайн, так і роздрібну присутність, яке недавно розширилося завдяки придбанню програмного забезпечення від чеського постачальника Greep.

STS приєднується до Sprite і Hylo-Care в якості ключових спонсорів команди Izako Boars.

Поділитися
Tweet